Viljandi mnt 82, 61708 Tartumaa

Aadress

+372 7 300 053 

Telefon

+372 7 300 051

Fax

info@alpter.ee

Email

Kontakt




OÜ Alpter Grupp on asutatud 1997. aastal, alates 1999. aastast tegeleme Eesti-sisese ja rahvusvahelise transpordiga.

Põhilise osa meie tööst moodustavad transporditeenused Eestis. Teenindame oma kliente puidugraanuli ja puistematerjali vedudel kallur- ja „liikuvpõrandaga“ poolhaagistega. Pakume ka alusekauba ja saematerjalide vedusid tentpoolhaagistega. Oleme avatud kõikidele uutele koostööpakkumistele.

Rahvusvaheliste vedude suunad on nii Euroopasse kui Venemaale, samuti Euroopa-sisesed haagiste veod. Meie masinapark koosneb 79 DAF veokist, mis vastavad EURO 5 ja EURO 6 nõuetele ning 77 erinevat tüüpi haagisest (Benalu, Knapen, Schmitz, Mega, Krone).

Meeskond

Alar Parv

juhataja

+372 502 9299

alar@alpter.ee

Kertu Hein

büroojuht-personalitöötaja

+372 5691 6560

kontor@alpter.ee

Marek Kirsipuu

Eesti-sisene transport (hake)

+372 5645 4250

hake@alpter.ee

Jüri Štšerbakov

Eesti-sisene transport (hake)

+372 5684 2055

hake@alpter.ee

Irina Dõhne

Eesti-sisene (tent) ja Venemaa transport

+372 5667 0140

tent@alpter.ee

Rando Kübar

rahvusvaheline transport ja EU sisetöö

+372 5698 0113

rando@alpter.ee

Aleksei Babkov

rahvusvaheline transport ja EU sisetöö

+372 5629 1310

aleksei@alpter.ee

Vahur Torop

tehnikajuht

+372 5665 5588

vahur@alpter.ee

Jaanus Reinberg

tehnikajuht

+372 5648 2582

tehnika@alpter.ee

Marge Vanem

pearaamatupidaja

+372 730 0052

marge@alpter.ee

Velge Nael

raamatupidaja

+372 730 0052

velge@alpter.ee

Svetlana Mohhareva

assistent

+372 5625 5770

svetlana@alpter.ee

Jekaterina Kübar

assistent

+372 5647 2241

jekaterina@alpter.ee

Jekaterina Olhovikova

assistent

+372 5647 3660

katerina@alpter.ee

Karin Teniste

+372 5909 3542

karin@alpter.ee

Võta ühendust

Võta julgelt ühendust ja leiame Teile parima lahenduse

Email again: