Viljandi mnt 82, 61708 Tartumaa

Aadress

+372 7 300 053 

Telefon

+372 7 300 051

Fax

info@alpter.ee

Email

Kontakt




OÜ Alpter Grupp on asutatud 1997. aastal, alates 1999. aastast tegeleme Eesti-sisese ja rahvusvahelise transpordiga ning kaevandame kruusa.

Põhilise osa meie tööst moodustavad transporditeenused Eestis. Teenindame oma kliente puidugraanuli ja puistematerjali vedudel kallur- ja „liikuvpõrandaga“ poolhaagistega. Pakume ka alusekauba ja saematerjalide vedusid tentpoolhaagistega. Oleme avatud kõikidele uutele koostööpakkumistele.

Rahvusvaheliste vedude suunad on nii Euroopasse kui Venemaale, samuti Euroopa-sisesed haagiste veod. Meie masinapark koosneb 79 DAF veokist, mis vastavad EURO 5 ja EURO 6 nõuetele ning 77 erinevat tüüpi haagisest (Benalu, Knapen, Schmitz, Mega, Krone).

Alates 2010. aasta juulikuust müüme Tartumaal Laeva vallas Lõhmuse kruusakarjääris looduslikku kruusa, purustatud kruusa, killustikku ja maakive.

Meeskond

Alar Parv

juhataja

+372 50 29 299

alar@alpter.ee

Elina Võsu

büroojuht/personalitöötaja

+372 56 916 560, +372 7 300 053

elina@alpter.ee

Andre Vulf

Eesti-sisene transport (hake)

+372 56 842 055

hake@alpter.ee

Irina Dõhne

Eesti-sisene transport (tent)

+372 56 670 140

tent@alpter.ee

Jelena Rõbnikova

Venemaa transport

+372 56 473 660

jelena@alpter.ee

Jane Soidla

rahvusvaheline transport

+372 56 488 774

road@alpter.ee

Marek Kirsipuu

kruusakarjääri juhataja

+372 56 454 250

karjaar@alpter.ee

Vahur Torop

tehnikajuht

+372 56 655 588

vahur@alpter.ee

Viktor Vider

tehnikajuht

+372 56 482 582

viktor@alpter.ee

Marge Vanem

pearaamatupidaja

+372 7 300 052

marge@alpter.ee

Velge Nael

raamatupidaja

+372 7 300 052

velge@alpter.ee

Annika Vulf

assistent

+372 7 300 053

annika@alpter.ee

Võta ühendust

Võta julgelt ühendust ja leiame Teile parima lahenduse

Email again: